Naturet přírodní dezinfekční hygienický sprej na ruce s Aloe Vera 50ml

Praktický čistící sprej s přírodním složením s vysokým obsahem alkoholu a přídavkem přírodní vůně a BIO Aloe Vera pro ochranu pokožky. Rychle dezinfikuje a vyčistí ruce v případě, že nemáte možnost si je hygienicky umýt vodou a mýdlem.

Účinná dezinfekce na ruce s jemným rozprašovačem, který tekutinu bezpečně rozprostře na celou ruku  – prověrené složení ničí bakterie a víry. Pro chvíle, kdy nemáte možnost si důkladně umýt ruce, je tu tento přírodní dezinfekční čistící sprej se schváleným složením s obsahem alkoholu nad 70% a rostlinným glycerinem + přídavek Aloe Vera v bio kvalitě. Rychle hygienicky vyčistí ruce.

99% přírodní složení. 100% přírodní vůně. BIO Aloe Vera extrakt. 
Vyroben v ČR z českých surovin - vše kromě Aloe Vera.
Vegan - bez živočišných surovin.

 

Za každé čtyři prodané dezinfekce na ruce věnujeme jednu v rámci města kde sídlíme potřebným, především domovům důchodců.
Pokud máte dojem, že je produkt drahý, prosíme přečtěte si naše vyjádření zde.

Aloe Vera je přírodní zázrak pro pleť i pokožku celého těla. Silně podporuje regeneraci pokožky a má okamžité zklidňující účinky, navíc do hlouky hydratuje.

Aktivní látka - ethanol - je díky dezinfekční schopnosti doporučena jako řešení při hygienickém bezoplachovém čištění rukouProdukt je v souladu s oficiálním doporučením WHO a dalších autorit pro dezinfekci rukou.

Ideální také pro použití na cestách, po použití veřejných toalet nebo před jídlem.


Přídavek BIO Aleo Vera pomůže chránit pokožku.
Přesto doporučujeme antibakteriální sprej nebo gel na ruce používat rozumně - používejte pokud není možné ruce umýt běžným způsobem.
Doporučuje se použít maximálně 10x za den.

Pokud používáte přípravek často, občas ruce omyjte vodou a mýdlem, 2x denně si ošetřete kůži také krémem na ruce, aby kůže nevyschla.

Ethanol - kvasný přírodní alkohol, denaturovaný, je ve výrobku v koncentraci nad 70% což je doporučená koncentrace této látky jako dezinfekce, bezpečně likviduje viry a bakterie na kůži.

Odpovídá instrukcím Světové zdravotnické organizace (WHO) na složení dezinfekčního spreje nebo gelu na dezinfekci rukou: https://www.who.int/gpsc/5may/Guide_to_Local_Production.pdf


Držte mimo dosah dětí. Nekonzumujte, nelejte do očí. Výrobek obsahuje alkohol 72%, je tedy vysoce hořlavý. 
Způsobuje vážné podráždění očí. Při vniknutí do očí vyplachovat intenzívně čistou vodou, pří náhodném požití vypláchnout ústní dutinu, vypít větší množství vody a v případě problémů, vyhledat lékaře.

 

Složení: Alkohol 72%, voda, rostlinný glycerin, Aloe Vera extrakt (BIO), přírodní vůně 

Výrobek je možné za běžných podmínek skladovat přibližně 6 měsíců, po otevření prosím použijte do 3 měsíců.


Výrobce: TerraPIN s.r.o.

Vyrobeno v ČR

  


Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy