Čisté ruce a čisté svědomí.

Čisté ruce a čisté svědomí.
Dlouho jsme přemýšleli, zda o tomto tématu psát, ale je to asi nutné. Vlastně o dvou tématech: dezinfekce na ruce a pomoc potřebným.
Obojí se nyní stalo citlivým tématem. Prodejci "předražené" dezinfekce na ruce jsou pranýřováni, pomoc potřebným je zas podle mnohých často zneužívána ke zviditelnění.

Bohužel i my jsme se setkali s tím, že náš produkt na dezinfekci rukou považovali někteří za "předražený".
My si to nemyslíme. Proč? Vezmeme to obojí najednou i s tou pomocí potřebným:

Nyní máme pro naše zákazníky přírodní dezinfekční sprej na ruce za cenu 89 Kč a navíc za každé 4 prodané dezinfekce darujeme jednu potřebným a důležitým lidem a organizacím v našem městě (Roudnice n.L.) a okolí, především domovům důchodců, dále hasičům, šičkám roušek a dalším. Již jsme takto díky vám, našim zákazníkům, rozdali desítky kusů. Nikde jsme o tom původně nepsali, považovali jsme pomáhání za samozřejmé. Nyní jsme to do popisu produktu museli doplnit, třeba to zmírní vnímání prodeje produktu jako "drahého"
Ale i kdybychom nerozdávali, myslíme si, že by cena za kus nebyla přemrštěná - nelze srovnávat dezinfekci na ruce ve spreji s běžnou dezinfekcí ve velkých baleních - které naštěstí již začíná být dostatek. Náklady na výrobu spreje jsou opravdu vyšší, je tam více přidatných látek (u nás přírodních), dále lahvička, plnění, označení atd.
I prodej za cenu vyšší než je ta naše, dejme tomu za cenu okolo sto korun, považujeme za přijatelný - prodejci mají plno spojených nákladů na balení, provoz, vyhledávače atd.
Takže prosím přistupujte k prodejcům věcně - ty opravdové hyeny prodávající malé lahvičky za stovky korun odsuďte, ty rozumné prosíme pochopte - nabízejí produkt, o který je zájem. Pokud na tom něco rozumně vydělají, tak - i kdyby část zisku nikam nevěnovali - prostě třeba díky takovým produktům zachraňují své podníkání. A i to je nyní vlastně důlležité a pochopitelné.

 

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy