Platby a jejich zabezpečení

Stejně tak jako nabízíme moderní přírodní drogerii, ekodrogerii a biokosmetiku, nabízíme také moderní způsoby plateb, resp. převodů peněz na náš účet. Zde je jejich souhrn:


Běžný převod na účet

Stále velmi oblíbeným způsobem platby jsou běžné převody z účtu na účet..

Po dokončení objednávky obdržíte všechny potřebné údaje e-mailem a uvidíte je i na obrazovce.  Vámi objednané zboží odesíláme ihned po připsání peněz na účet. Průmerná doba pro doručení: 2 dny - údaj z Heuréka - ověřeno zákazníky.


Zajišťuje a garantuje BioDrogerie.cz 
ve spolupráci s Raiffeisenbank - partner BioDrogerie.cz


Online expresní bankovní převod
 přes platební bránu

Okamžitý bankovní převod z vašeho účtu na náš - k převodu peněz na náč účet využíváte externí bránu provozovanou certifikovanou společností Comgate. Platbu provedete bezpečně a jednoduše přímo v zabezpečeném platebním prostředí své banky, zcela mimo náš server. Potvrzení převodu proběhne online, okamžitě tedy obdržíte info e-mailem. 


Dobírka

Platba dobírkou při převzetí je stále oblíbený platební nástroj, přestože je s ním, jako s jediným, bohužel spojen nevyhnutelný poplatek. Poplatek bude započten do ceny dopravy. U přepravce Geis lze provádět dobírkové platby kartami VISA a MasterCard.
Poplatek za dobírku 30 Kč!

Zajišťují společnosti:     Česká pošta - BioDrogerie.cz  


Převody pomocí platební karty

K převodu peněz na náš účet využijete externí karetní bránu - vhodné pro karty vydané jakoukoli bankou. Budete přesměrování zcela mimo náš server do prostředí poskytovatele, kterým firma Comgate a Česká spořitelna. Po úspěšném dokončení bude objednávka ihned vyřizována. O výsledku budete obratem informováni e-mailem. Peníze stažené poskytovatelem prostřednictví karty z vašeho účtu budou poté převedeny na náš účet.

Pro kreditní i debetní karty vydané jakoukoli bankou.

Platba kartou splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard a VISA.  aVšechny online zbezpečené převody peněz zajišťuje společnost 
 registrovaná u ČNB jako platební organizace prostřednictvím svých bankovních účtů.


Údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví či při platbě kartou, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy