Together Multivitamín pro ženy 30 tobolek

Obsahuje pečlivě vyváženou směs 22 životně důležitých živin pro zdraví žen, včetně železa, biotinu, chrómu a mědi. Výrobky značky Together jsou šetrně zpracovány, aby si zachovaly cenné látky. Soustředí se zejména na přírozené zdroje v čerstvých potravinách, ve kterých najdeme živé enzymy a fytonutrienty, aminokyseliny, stopové minerály a další bioaktivní kofaktory. To znamená, že naše těla rozpoznávají živiny jako potravu, snadno se vstřebávají a jsou efektivnější než izolované syntetické živiny. Certifikováno vegan. Bez pesticidů a herbicidů. Nezávisle testováno na bezpečnost pro těžké kovy, dioxiny a PCB Žádné umělé přísady, konzervační látky nebo pomocné látky Bez pšenice, kvasnic, lepku, sóji, laktózy Bez GMO Bezpečné i během těhotenství Vyrobeno ve Velké Británii Vyrobeno podle ISO / GMP / BRC akreditace 100% rostlinný vegecap lze rozdělit a prášek smíchat s jídlem nebo pitím100% rostlinný vegecap lze rozdělit a prášek smíchat s jídlem nebo pitímChcete radši bezpečnou nebo účinnou nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku? U nás se rozhodovat nemusíte. Vybírejte srdcem.


Použití: Kapsli je možné užít s jídlem i mezi jídly.

Důležité upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepoužívejte, pokud je originální obal porušen.

Skladování: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců a uchovávejte uzavřené.

Minimální trvanlivost do: viz spodní strana obalu.

Zcela unikátní produkty založené na vědeckém výzkumu nositele Nobelovy ceny Alberta Szent-Györgyie.
Jsou vyrobeny ze 100% z přírodních zdrojů - ovoce, zeleniny a dalších potravin. Všechny složky se zpracovávají při teplotě do 45°C, produkty tedy mají tzv. RAW kvalitu.

Multivitamíny a vitamíny bioflavonoidy a účinné metabolity. K výrobě kapslí se vyrábí 100% rostlinná celulóza - všechny produkty jsou tedy skvěle stravitelné bez vedlejších zažívacích problémů.

 

Zásady společnosti TOGETHER:

Společně jsme hrdí na to, že budeme vytvářet produkty, kterým můžete vždy důvěřovat. Naše tři zásady se odrážejí ve všem, co děláme:

1. zskáváme jen ty nejpřirozenější a nejúčinnější ingredience, které poté tfoří produkty, které pomáhají vašemu tělu. Víme, že zdroje, tedy kvalitní potraviny, mořské rostliny a minerály, ovoce a zeleniny jsou tajemstvím přírody k produkci kvalitních doplňků stravy, které jsou jednoduché, čisté, jemné a skvěle stravitelné.

2. V našich produktech nikdy nepoužíváme umělé přísady průmyslové doplňky či chemické výrobní procesy. Místo toho pracujeme na tom, abychom si byli jistí, že používáme přísady a metody, které jsou prospěšné vašemu zdraví a šetrné k životnímu prostředí.

2. Sledujeme celou cestu a zacházení s ingrediencemi, které používáme. Ujišťujeme se, že jsou pečlivě sledováné a pečlivě testované. Budeme vždycky transparentní o našich zdrojích a o tom, jak s nimi pracujeme.

Výrobce: Together Health Ltd, International Development Centre, Valley Drive, Ilkley, LS29 8AL, Velká Británie

Prodávající: TerraPIN s.r.o.


Mohlo by Vás zajímat:

TOGETHER přírodní B komplex 30ks

TOGETHER přírodní B komplex 30ks

320 Kč 289 Kč

na dotaz

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy