Preserve Shave 5 holící strojek mořsky modrý

Preserve Shave 5 díky pěti keramickým břitům, nabízí vyjímečně hladké oholení pro muže i ženy.

Ergonomicky navržená rukojeť je vyrobena ze 100% z recyklovaného plastu. Jakmile břity přestanou být dostatečně ostré, můžete si je jednoduše dokoupit v náhradním balení. Zvlhčovací proužek obsahuje kokosové máslo a výtažek z aloe vera. Holící strojek je vhodný pro vegany. Obal dále využijete jako praktické pouzdro na cesty.

Výrobek má má cruelty-free certifikaci (HCS), která zaručuje netestování produktu na zvířatech. Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Skrz projekt Gimme 5 sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5), například z kelímků od jogurtů, a využívají jej k výrobě nových produktů.

 

                     


Použití: Jemnými tahy oholte potřebné části těla. Doporučujeme dbát na patřičnou hygienu Vás i vašeho holícího strojku.

 

Chcete radši bezpečnou nebo účinnou nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku? U nás se rozhodovat nemusíte. Vybírejte srdcem. BioDrogerie.cz - tradiční prodejce výběrové účinné přírodní drogerie, ekodogerie a přirodni kosmetiky.

Všechny výrobky bez výjimky byly námi důkladně otestovány. Představili jsme v Česku již několik značek, které se staly lídry na trhu, jako např. Faith in Nature či Ecozone.

Mohlo by Vás zajímat:

Preserve Shave 5 holící strojek korálově růžový

Preserve Shave 5 holící strojek korálově růžový

365 Kč

skladem

Rychlý nákup:
-
+
ks

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy