Mumma Love bio Baby - mycí gel na tělo i vlasy pro miminka

Odborníky navržená řada čistých přírodních produktů Mumma Love Organics je s láskou připravena tak, aby byla laskavá pro kůži vašeho miminka.

Výrobce pečlivě vybírá kombinace léčivých bylin, které jsou ideální pro jemnou pokožku. Garantuje také, že vše, co vyrábí, je klinicky testováno a schváleno pediatrem. Navíc jsou produkty schváleny jako přátelské pro citlivou pokožku a ekzematiky.

 

Certifikace Soil association S více než 98% přírodních a 73% bio složek a Vegan - bez živočišných složek.

 

                                               Péče o děti - Mumma Love bio Baby  - mycí gel na tělo i vlasy pro miminka

                                                                                                                                                                                                                 Zdroj obrázku: BioDrogerie.cz

Mumma Love Organics

Značka Mumma Love Organics byla založena na bázi silného přesvědčení pomáhat a řešit nejběžnější problémy u miminek co nejběžnější cestou. Cílem je rozšiřovat informace o výhodách a prospěšnosti přírodní kosmetiky. 


Když se z jednoho stane rodič, najednou se objeví dlouhý seznam věcí, které prostě miminku musí koupit a které musí mít. Mnohé z těch věcí musí projít procesem rozhodování zda je koupit či ne, ale garantujeme Vám, že Mumma Love Organics patří mezi nezbytné kousky. Je to specialista ve výběru toho nejlepšího z přírodních surovin. Produkty jsou vyrobeny speciální kombinací léčivých bylin a toto složení pak vytváří jedinečný produkt na tu nejjemnější kůži.


Mumma Love Organics je značka pocházející z Velké Británie, kterou založila Samantha Quinn. Její příběh je velmi zajímavý. Narodila se jí předčasně dcera Ella a měla o něco nižší porodní váhu, než je u novorozence běžné. Po těžkém porodu byla Ella poslána na speciální dětskou jednotku, tam se Samantha poprvé setkala s dětskou masáží. Najednou se jí otevřel zcela nový svět počínaje od přirozené masáže až po ekologické výrobky na ekzém. Ekzém Elle po chvíli přešel a Samantha se začala o toto téma mnohem více zajímat, vystudovala v tomto oboru a založila tuto značku.Produkty Mumma Love Organics jsou vhodné pro vegetariány i vegany, jsou klinicky testovány a schváleny dětskými lékaři. Je držitelem známky Eczema friendly, je certifikována společností Soil Association & COSMOS. Ve složení najdeme vysoký podíl přírodních a organických surovin (98% přírodní a průměrně 72% organický podíl), co však ve složení nenajdeme jsou parabeny, SLS a soli, které vysušují pleť.

 

 


Mohlo by Vás zajímat:

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy