Ey! Opalovací krém pro děti ve spreji SPF 50+ BIO 100 ml - minerální filtr

Ey! Opalovací krém ve spreji, speciálně navržený pro jemnou dětskou pokožku. Obsahuje výhradně kvalitní rostlinné oleje, čímž předchází nepříjemnému vysušení pokožky po slunění. Je ideální na tělo i obličej. Příjemná konzistence se velmi lehce roztírá.

 

Použití: Před použitím dobře protřepejte. Malé množství naneste na pokožku a důkladně rozetřete. Je voděodolný. Může zanechávat skvrny na oblečení.

Vyrobeno v Německu.

 

Proč používat opalovací krémy bez chemického UV faktoru a s přírodním složením?

Přírodní opalovací krémy fungují zcela bez syntetické chemie, vše pochází z přírody. Neobsahuje chemické filtry, umělé vůně, deriváty ropy, parafín, silikon, soli hliníku, parabeny, nanotechnlogie ani PEGy, nebo GMO. Pozitivní zprávou je, že opalovací krém Ey! nezatěžuje vodní prostředí a organismy ve vodě žijící. V přírodních opalovacích krémech se většinou jako UV filtry použávají minerály, mezi které patří oxid zinečnatý a oxid titaničitý. Ty jednoduše vytvoří bariéru mezi pokožkou a okolním prostředím a nepropustí škodlivé sluneční paprsky UVA a UVB.

Komerční chemické produkty pro opalování obsahují filtry chemické, mezi které patří benzofenon, oxyfenon a oxybenzon. Oxybenzon se prostřednictvím sprchování a praní dostává do vod, a to nejen do mořské, ale objevuje se i v odpadních vodách. Odstrašující zprávou je, že až 20% zůstává v pitné vodě, protože jej čističky vod nedokážou zcela odfiltrovat. Další negativní dopad mají tyto látky na korálové útesy, které nám mizí doslova před očima. A to je pouze jedna zmíněná látka běžně se vyskytující v kosmetických přípravcích prodávaných v obchodech. Proto je dobré se jim obloukem vyhýbat.


Mohlo by Vás zajímat:

Green People Bio přírodní opalovací mléko SPF 30 100ml

Green People Bio přírodní opalovací mléko SPF 30 100ml

429 Kč 365 Kč

skladem

Rychlý nákup:
-
+
ks

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy