Ecozone univerzální utěrka z mikrovlákna

Setřete špínu, prach a bakterie naší univerzální utěrkou z mikrovlákna a tím je váš úklid hotov!

Naše utěrky jsou vyrobeny z příze špičkové kvality a vysoké hustoty, díky tomu umožňují důkladnější a snazší úklid, než běžné utěrky z mikrovlákna. Špína a prach na nich snáze ulpívají a úklid vám tak zabere méně času i energie. Tyto silné, kvalitní utěrky dokonce šetří i vaši kapsu. Nebudete totiž potřebovat až 90% čistících prostředků, stačí trocha vody a utěrku můžete používat znovu a znovu, dokonce až třistakrát!

 

Úklid bez chemikálií, pouze s našimi utěrkami je tak šetrný k naší planetě, vaší peněžence i vám samotným. Víceúčelová utěrka vyčistí mastnotu, špínu i bakterie z tvrdých povrchů. Univerzální utěrka Ecozone vydrží až 300 pracích cyklů. Je vhodná pro všechny tvrdé povrchy včetně obkladů, nerez, vařiče, sklo, pracovní desky i chladničky.

 

                                                 Domácnost - Ecozone univerzální utěrka z mikrovlákna

                                                                                                                                                                                                       Zdroj obrázku: BioDrogerie.cz

Použití: Stačí navlhčit studenou, nebo teplou vodou a povrch s ní setřít. Lze také použít jako prachovku.

Péče: Perte na 60°C s běžným pracím prostředkem.

Upozornění: Zpočátku mohou barvy pouštět, perte raději samostatně. Ecozone.cz – PRVNÍ EKODROGERIE BEZ KOMPROMISŮ

Ecozone Limited je britská společnost, která byla založena v roce 2000. Naším cílem je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Nabízíme neobvykle řadu téměř 50 úspěšných produktů. Po mnoha letech působení na trhu se společnost Ecozone i nadále rozvíjí a nabízí zákazníkům stále větší výběr produktů.Výrobce: EcozoneOficiální distributor pro ČR a SR: TerraPIN s.r.o.


 

Britská firma Ecozone vyrábí špičkové produkty, které jsou důkazem, že tzv. eko drogerie bez nebezpečné chemie  může být nejen přírodní a bezpečná, ale i opravdu účinná. 
Posláním této firmy je "udělat váš domov eko-zónou". Chtějí, aby byl domov bezpečné a čisté místo, kde se mohou rozvíjet lidé, ne bakterie - ale nemyslí si, že čistota je důvod, proč planetu zatěžovat zbytečnými toxickými chemikáliemi. Jejich výrobky jsou vysoce efektivní, koncentrované, neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech - jsou tedy vhodné pro vegany. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech. S výrobky firmy Ecozone je ekologické praní, mytí nádobí i uklízení zcela bez komplikací a přitom ohleduplné k vašemu zdraví i přírodě  
Mohlo by Vás zajímat:

METHOD univerzální sprejový čistič  / Grapefruit 830ml

METHOD univerzální sprejový čistič / Grapefruit 830ml

110 Kč

skladem

Rychlý nákup:
-
+
ks

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy