Ecozone univerzální čistící pasta 300g

Účinná víceúčelová čisticí pasta Ecozone s příjemnou vůní citrónu.

Tato přírodní čisticí pasta navždy změní způsob čištění. Biologicky odbouratelné účinné složení bez konzervačních látek a přidaných fosfátů. Víceúčelové použítí pro úklid vaší domácnosti. Čistí, leští a chrání a odstraní nečistoty, olej i usazeniny z mnoha povrchů. Lze použít například na: hrnce, pánve, dřezy, okenní rámy, kamenné podlahy, zahradní nábytek a další.

 

 

                                                        Domácnost - Ecozone  univerzální čistící pasta 300g

 Použití: Na mokrou houbu naneste pastu a aplikujte na znečištěný povrch, čištěte krouživými pohyby. Poté povrch opláchněte a osušte čistým hadříkem.

Upozornění: Jedná se o abrazivní čistič, který by mohl poškrábat povrchy. Na povrchy, které se mohou snadno poškrábat (například na leštěné povrchy), použijte prosím podle vlastního uvážení a vždy nejprve vyzkoušejte na nenápadné ploše.Výhradní dovozce. VO prodej: TerraPIN. info@terrapin.czChcete raději bezpečnou, nebo účinnou, nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku? U nás se rozhodovat nemusíte. Vybírejte srdcem.


 

Britská firma Ecozone vyrábí špičkové produkty, které jsou důkazem, že tzv. eko drogerie bez nebezpečné chemie  může být nejen přírodní a bezpečná, ale i opravdu účinná. 
Posláním této firmy je "udělat váš domov eko-zónou". Chtějí, aby byl domov bezpečné a čisté místo, kde se mohou rozvíjet lidé, ne bakterie - ale nemyslí si, že čistota je důvod, proč planetu zatěžovat zbytečnými toxickými chemikáliemi. Jejich výrobky jsou vysoce efektivní, koncentrované, neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech - jsou tedy vhodné pro vegany. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech. S výrobky firmy Ecozone je ekologické praní, mytí nádobí i uklízení zcela bez komplikací a přitom ohleduplné k vašemu zdraví i přírodě  
Mohlo by Vás zajímat:

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy