Ecozone univerzální dezinfekční úklidové ubrousky 40ks

Antibakteriální univerzální úklidové ubrousky Ecozone s vůní Aloe Vera a okurky. 

Ubrousky jsou vhodné na většinu pevných ploch v domácnosti. Snadno si poradí se špínou i mastnotou. Ekologicky nezávadné přísady bez alkoholu zničí 99,9% bakterií včetně e.coli, listerie, salmonely a MRSA. Účinky dezinfekce povrchů byly laboratorně testovány.
 

Díky snadno otevíratelnému a opětovně uzavíratelnému balíčku tyto ubrousky zůstanou po celou dobu užívání funkční a vlhké. Není třeba povrchy po aplikaci vysoušet, protože tyto ubrousky mají rychleschnoucí složení. Zaručují, že vaše povrchy zůstanou čisté, suché a dezinfikované.

 

 

NEPOUŽÍVEJTE NA PLEŤ A NÁDOBÍ!

Použití: Použijte pro úklid procovních ploch. Použité ubrousky vyhoďte do koše. Nezapomínejte obal důkladně uzavřít, abyste zamezili vysychání ubrousků.

Upozornění: Složení tohoto výrobku není přímo nebezpečné pro tělo či ruce, kvůli ochraně pleti přesto doporučujeme při úklidu používat úklidové rukavice.

 

Ecozone.cz – PRVNÍ EKODROGERIE BEZ KOMPROMISŮ

Ecozone Limited je britská společnost, která byla založena v roce 2000. Naším cílem je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Nabízíme neobvykle řadu téměř 50 úspěšných produktů. Po mnoha letech působení na trhu se společnost Ecozone i nadále rozvíjí a nabízí zákazníkům stále větší výběr produktů.

 

Výrobce: Ecozone

Distribuce ČR/SR a velkoobchod: TerraPIN s.r.o.

 


 

Britská firma Ecozone vyrábí špičkové produkty, které jsou důkazem, že tzv. eko drogerie bez nebezpečné chemie  může být nejen přírodní a bezpečná, ale i opravdu účinná. 
Posláním této firmy je "udělat váš domov eko-zónou". Chtějí, aby byl domov bezpečné a čisté místo, kde se mohou rozvíjet lidé, ne bakterie - ale nemyslí si, že čistota je důvod, proč planetu zatěžovat zbytečnými toxickými chemikáliemi. Jejich výrobky jsou vysoce efektivní, koncentrované, neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech - jsou tedy vhodné pro vegany. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech. S výrobky firmy Ecozone je ekologické praní, mytí nádobí i uklízení zcela bez komplikací a přitom ohleduplné k vašemu zdraví i přírodě  
Mohlo by Vás zajímat:

Akce a slevy

Ecozone odstraňovač vodního kamene ze spotřebičů 500ml

Ecozone odstraňovač vodního kamene ze spotřebičů 500ml

215 Kč 183 Kč

skladem

Rychlý nákup:
-
+
ks

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy