Ecozone prací kapsle bez enzymů 20ks

Prací kapsle bez enzymů Ecozone vám přinášejí šetrnou a snadnou alternativu k běžným pracím prostředkům. V balení naleznete vždy 20 kapslí.

Obal kapslí, který je vyroben z rostlinných ingrediencí, se rozpustí bez jediné stopy a zajistí vysoce efektivní praní při každém cyklu. Díky předem odměřenému dávkování a snadné aplikaci bez zbytečných kapek jsou tyto kapsle skvělou volbou pro bílé a barevné prádlo až pro 20 pracích cyklů. Poradí si se špínou už při 30 stupních. Jemné k vaší kůži i textiliím. Rozpustný obal z rostlinných surovin neobsahuje živočišné a toxické látky.


99,5 % surovin přírodního nebo minerálního původu.

 

 

Použití: Jednoduše jednu kapsli (nebo dvě, pro silně zašpiněné prádlo) vložte je na dno bubnu pračky a přidejte prádlo. 

 


Ecozone.cz – PRVNÍ EKODROGERIE BEZ KOMPROMISŮ

Ecozone Limited je britská společnost, která byla založena v roce 2000. Naším cílem je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Nabízíme neobvykle řadu téměř 50 úspěšných produktů. Po mnoha letech působení na trhu se společnost Ecozone i nadále rozvíjí a nabízí zákazníkům stále větší výběr produktů.


Výrobce: Ecozone

Oficiální distributor pro ČR a SR: TerraPIN s.r.o.


 

Britská firma Ecozone vyrábí špičkové produkty, které jsou důkazem, že tzv. eko drogerie bez nebezpečné chemie  může být nejen přírodní a bezpečná, ale i opravdu účinná. 
Posláním této firmy je "udělat váš domov eko-zónou". Chtějí, aby byl domov bezpečné a čisté místo, kde se mohou rozvíjet lidé, ne bakterie - ale nemyslí si, že čistota je důvod, proč planetu zatěžovat zbytečnými toxickými chemikáliemi. Jejich výrobky jsou vysoce efektivní, koncentrované, neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech - jsou tedy vhodné pro vegany. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech. S výrobky firmy Ecozone je ekologické praní, mytí nádobí i uklízení zcela bez komplikací a přitom ohleduplné k vašemu zdraví i přírodě  
Mohlo by Vás zajímat:

Novinky

Ecozone Ecoballs 250 praní - jasmínová vůně

Ecozone Ecoballs 250 praní - jasmínová vůně

589 Kč 501 Kč

skladem

Rychlý nákup:
-
+
ks

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy