Ecozone Cubes pro sušičky prádla (2 ks)

Mít na triku sušení prádla není jen tak… Zachovejte klid, Ecoballs Vám pomůžou - prádlo bude po jejich použití znatelně méně zmačkané, prádlo bude změkčené i bez chemie, zkrátíte dobu sušení a ušetříte elektřinu. Jejich legrační kuličky šikovně provzdušní a rozdělí prádlo, aby kolem nich vzduch proudil snadněji a vysušil je tak lépe. Snadnější bude i žehlení.
Rozlučte se se změkčovačem textilií - kuličky uvolní vlákna a tím prádlo změkčí i bez nežádoucích chemikálií. 

99,5 % surovin přírodního původu

 

 

 

Upozornění: V případě kombinovaných praček/sušiček se doporučuje vložit cubes pouze během sušícího cyklu (u většiny přístrojů by mělo být možné je při sušení otevřít) protože jinak se naplní vodou, což by mohlo ovlivnit jejich funkčnost při sušení i jejich kvalitu.

Použití

A nezapomeňte - ekologické praní s moderními přípravky není žádná alchymie!

 

Stranka oficiálního dovozce: www.ecozone.cz 
Ecozone.cz – PRVNÍ EKODROGERIE BEZ KOMPROMISŮ Ecozone Limited je britská společnost, která byla založena v roce 2000. Naším cílem je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Nabízíme neobvykle řadu téměř 50 úspěšných produktů. Po mnoha letech působení na trhu se společnost Ecozone i nadále rozvíjí a nabízí zákazníkům stále větší výběr produktů.Výrobce: EcozoneOficiální distributor a velkoobchodné prodejce pro ČR a SR: TerraPIN s.r.o.


 

Britská firma Ecozone vyrábí špičkové produkty, které jsou důkazem, že tzv. eko drogerie bez nebezpečné chemie  může být nejen přírodní a bezpečná, ale i opravdu účinná. 
Posláním této firmy je "udělat váš domov eko-zónou". Chtějí, aby byl domov bezpečné a čisté místo, kde se mohou rozvíjet lidé, ne bakterie - ale nemyslí si, že čistota je důvod, proč planetu zatěžovat zbytečnými toxickými chemikáliemi. Jejich výrobky jsou vysoce efektivní, koncentrované, neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech - jsou tedy vhodné pro vegany. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech. S výrobky firmy Ecozone je ekologické praní, mytí nádobí i uklízení zcela bez komplikací a přitom ohleduplné k vašemu zdraví i přírodě  
Mohlo by Vás zajímat:

Novinky

Ecozone Ecoballs 250 praní - Pure

Ecozone Ecoballs 250 praní - Pure

579 Kč 492 Kč

skladem

Rychlý nákup:
-
+
ks

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy