Cheeky Panda koktejlové ubrousky skládané 100ks

Unikátní, zdravotně nezávadné, ekologické a udržitelné ubrousky z papíru z panenského bambusu zcela bez chemie. Velmi kvalitní a funkční přesně tak jako ""obyčejné"" ubrousky. Vlastně lepší - mnohem šetrnější k vaší pokožce. Balení je se kládá 100% z papíru bez obsahu plastu.

Jedná se o 100% rozložitelný a tzv. Zero Waste produkt.Vyrobeno v místě pěstování bambusu - Čína. Dohled provádí přímo britský tým Cheeky Panda vedený Julií Chen.

 

                                                  Domácnost - Cheeky Panda koktejlové ubrousky skládané 100ks

                                                                                                                                                                                                                Zdroj obrázku: BioDrogerie.cz


Distribuci v ČR a velkoobchodní prodej značky Cheeky Panda provozuje velkoobchod s ekodrogerií TerraPIN.cz 

Další informace níže, nebo na stránce: CheekyPanda.cz

 
Proč bambusový papír?

Jednu věc si ujasněme hned na začátek - Cheeky Panda bambus není ten bambus, kterým se živí roztomilé pandy! ✔︎

Bambusový papír je nejen ekologický, ale i zdravotně nezávadný a samozřejmě plně biodegradabilní včetně některých balení

Ultra udržitelný: Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě. Na rozdíl od stromů, které mohou růst až 20-30 let, bambus může být sklizen každý rok. Používáním bambusového papíru zabraňujeme odlesňování krajiny, čímž, kromě přirozeného snižování koncentrace CO2 zároveň chráníme schopnost přírody zadržovat vodu

Jemný ke kůži: Bambus je přirozeně hypoalergenní. Náš bambusový papír je bez hnojiv, pesticidů, parfémů a B.P.A., snižuje riziko podráždění pro osoby s citlivou pokožkou a sennou rýmou.

Bez emisí a pomáhající: Náš bambusový papír má vyrovnanou uhlíkovou stopu ve spolupráci s World Land Trust. Část našich příjmů navíc věnujeme na ochranu rostlin a živočichů v ohrožených deštných pralesech. Tím bojujeme proti dvěma důležitým důvodům globální změny najednou - odlesňování a nadměrné produkci CO2.

 

Zdravotní výhody:
Přírodní bambus působí jako zvlhčující prostředek šetrný k pokožce
Bambus je přirozeně antimikrobiální
Bambus má dlouhá hladká vlákna
Bambusová tkáň vytváří méně prachu, což snižuje podráždění lidí, kteří mají citlivou pokožku nebo trpí sennou rýmou
Naše výrobky neobsahují prach, parfemaci, bělidla na bázi chloru, bisfenol A (B.P.A.), formaldehyd a mnoho dalších alergenů vyskytujících se v běžných produktech.

Značka Cheeky Panda je revolučním a inovativním představitelem nové, moderní přírodní ekodrogerie a kosmetiky.

 
 

 

Ekologické výhody:
Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě. Není to jen náš zdroj - je to naše řešení. Kulatější a delší vlákna bambusu vytvářejí hedvábně hladkou a silnou tkáň. Na rozdíl od stromů je bambus trávou, která se regeneruje z vlastních kořenů a nevyžaduje žádné hnojení ani novou výsadbu. Bambus absorbuje až o 35% více uhlíku a produkuje o 30% více kyslíku než stromy během jeho růstu. Jako plodina roste třicetkrát rychleji než stromy, což z něj činí nejudržitelnější zdroj na trhu. Nahrazení stromů bambusem při výrobě papíru zachrání nespočet stromů a pomůže přibrzdit odlesňování krajiny, jednu z příčin globální změny klimatu.

The Cheeky Panda produky obdržely celu řadu ocenění vč. ocenění "Nejlepší výrobek" v soutěži Natural&Organic Awards 2018

Fakt - věděli jste že: "27,000 stromů je pokáceno každý den kvůli produkci spotřebního papíru na ubrousky, kapesníky toaletní papír atd."
Zdroj: National Geographic


Mohlo by Vás zajímat:

Collonil Organic Protect Care - péče a impregnace

Collonil Organic Protect Care - péče a impregnace

239 Kč 229 Kč

skladem

Rychlý nákup:
-
+
ks

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy