Faith in Nature: víra v přírodu, zkušenost a kvalita.

I přírodní kosmetika v dnešní moderní podobě má své průkopníky. Zapomeňte na smyšlené příběhy o apotékách a "rodinných" receptech. Mezi značkami, které skutečně psaly historii kvalitní přírodní kosmetiky, má významné místo Faith in Nature, sídlící a vyrábějící v Anglii.

Značku založila před více než 40. lety paní Rivka Rose, legendární průkopnice přírodní kosmetiky, která osobně navrhla původní receptury a dodnes se podílí na vývoji nových produktů Faith in Nature. Ve vývoji produktů se unikátně propojují tradiční ingredience a moderní věděcké a výrobní postupy, které dávají vzniknout výjimečně kvalitní kosmetické řadě. A ještě na začátek zmíníme, že se v žádném případě nejedná o jednu z nesmyslně předražených značek... Zaujali jsme vás? Tak prosíme čtěte dále, dozvíte se o výrobcích snad vše potřebné.


Co v kosmetice Faith in Nature najdete

Po celých více než 40 let existence značky, prodávané doslova po celém světě, se přísně dodržují jasná pravidla: výrobky obsahují přírodní, rostlinné ingredience, výroba musí být šetrná k okolí a k přírodě. Důležité esenciální a pečující oleje jsou v certifikované BIO kvalitě. Samozřejmě i všechny vůně jsou čistě přírodního původu.
Obaly jsou téměř výhradně vyráběny z recyklovaných a recyklovatelných surovin.
Všechny výrobky jsou produkovány lokálně, ve vlastních provozech - nejde tedy o, bohužel zcela běžné, překupování "přírodní" kosmetiky vyrobené v nekontrolovatelných asijských provozech. Tím se dostáváme k tomu, co v kosmetice Faith in Nature nenaleznete...


...a co v ní určitě není

V kosmetice Faith in Nature nejsou a nikdy nebyly umělé parfemace, syntetická barviva, SLES, SLS nebo parabeny. Nikdy v ní nenarazíte dokonce ani na geneticky modifikované ingredience, nebo na PBA v obalech. Společnost cíleně omezuje a kontroluje zbytečnou přepravu surovin, pokud je možno ji získat lokálně.
V čem značka nastavila celosvětový standard, je nepoužívání živočišných složek a navíc samotné výrobky a ani použité ingredience nesmí být testovány na zvířatech - značka je již desítky let držitelem certifikátu Cruelty Free.


Opravdu funguje...

Co je však jinými výrobci "přírodní kosmetiky" poněkud opomíjeno je to, co je pro Faith in Nature naprostou prioritou: výrobky musí opravdu a bez kompromisů fungovat a musí být šetrné k pleti. Proto vyhrává ve spotřebitelských testech po celém světě a zároveň je drtivá většina kosmetiky certifikována jako hypoalergenní. Ostatně ne náhodou je Faith in Nature dlouhodobě nejoblíbenější značkou kosmetiky v anglických prodejnách s přírodními produkty.


Nezapomínejme na děti a lidi s citlivou pokožkou

Jak bylo zmíněno, drtivá většina výrobků Faith in Nature je testována jako hypoalergenní. Ale značka jde o krok dál a lidem s velmi citlivou pokožkou nabízí speciální řadu výrobků bez obsahu jakýchkoli vůni, natož umělých.
Za zmínku samozřejmě stojí také speciální řada dětských produktů - ať již těch krásně voňavých, tak i těch bez parfemace. Díky použité šetrné čistící látce přírodního původu dětská kosmetika nepálí v očích - což děti velmi ocení.


Krásně voní

Zvláštní pozornost zaslouží použité vůně a směsi vůní - nejen, že jsou samozřejmě čistě přírodní, především jsou opravdu krásné a příjemné. Značka je svou voňavostí doslova proslulá, mnozí říkají, a asi zcela poprávu, že Faith in Nature je nejvoňavější přírodní kosmetika světa.

A takový malý bonus na závěr: nejen vaše tělo a pokožka volá po zdravější drogerii a kosmetice, i vaše domovy jsou zatěžovány zbytečnými chemikáliemi - proto značka Faith in Nature přpravila velmi sofistkovaně navržený sortiment úklidové a domácí přírodní ekodrogerie - přípravky na mytí nádobí, praní a úklid. Takže vybírejte a buďte bez obav - Fatih in Nature vás neotráví!

Vyzkoušejte, vybírejte, přivoňte si...


Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy