O společnosti SEVENTH Generation

SEVENTH Generation je jedním z nejstarších a nejzkušenějších světových výrobců netoxické přírodní drogerie, ekodrogerie a biodrogerie, tedy prostředků pro domácnost a osobní péči, které pomáhají chránit lidské zdraví a zároveň samozřejmě i prostředí, ve kterém žijeme.
Společnost byla založena v roce 1988 v Burlingtonu, ve státu Vermont, USA. Zákadní filozofií značky je snaha vyvíjet a vyrábět produkty, které jsou zdravou alternativou k běžně chemické drogerii. SEVENTH Generation je zároveň jedním z průkopníků etického podnikání a dodržování zásad udržitelného rozvoje - nejde tedy pouze o běžnou ekodrogerii, ale opravdu etickou, přírodní a vysoce kvalitní přírodní drogerii.

Všechny výrobky SEVENTH Generation jsou certifikovány významnými americkými institucemi, například organizací USDA, která certifikuji přírodní původ všech výrobků firmy. Výrobky jsou též testovány na alergické reakce a jejich označení jako hypoalergenní se tedy lze zcela spolehnout. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.
Produkty SEVENTH prošly i pečlivým testováním v Evropě, včetně našeho vlastního testování složení a funkčnosti. Všechny výrobky SEVENTH bez jediné výjimky mohou nosit označení "nontoxic".

 

Kontakt

Infolinka: +420 602 964 281
Po - Pá 9:00 - 17:00
 

E-mail: info@biodrogerie.cz

  

Provozuje:
TerraPIN s.r.o.
IČ: 01676032
DIČ: CZ01676032

 

Velkoobchodní prodej:
prodej@biodrogerie.cz
+420 602 964 536

 

VÍCE ZDE

 

DRUHY VÝROBKŮ

/druhy-vyrobku/

Rady a tipy